Moderné a pohodlné ubytovanie v horskej chate s vírivkou v Zuberci na Orave.

POHODLIE V SRDCI ORAVY

Apartmány Roháče v Zuberci ***

Apartmány Roháče Vám ponúkajú ubytovanie v modernej horskej chate uprostred prírody s jedinečnými výhľadmi na panorámu Roháčov.

Celková kapacita objektu je 19 osôb. K dispozícii je jeden apartmán, štyri štúdiá a jedna dvojlôžková izba.

K vybaveniu izieb patria manželské postele s kvalitnými matracmi, kompletne vybavený kuchynský kút s varičom (okrem dvojlôžkovej izby, kde je chladnička a rýchlovarná kanvica) a jedálenským sedením, smart LED TV so 60 programami, bezplatné internetové WiFi pripojenie a kúpeľňa so sprchovým kútom, bidetom a toaletou.

Vybavenie apartmánov

K vybaveniu izieb patria manželské postele s kvalitnými matracmi, kompletne vybavený kuchynský kút s varičom (okrem dvojlôžkovej izby, kde je chladnička a rýchlovarná kanvica) a jedálenským sedením, smart LED TV so 60 programami, bezplatné internetové WiFi pripojenie a kúpeľňa so sprchovým kútom, bidetom a toaletou. 1 izba, 4 štúdiá a 1 apartmán ubytuje 19 osôb (z toho je 7 prísteliek) v 6 spálňach, má 6 kúpeľní, 6x WC. Pobyt so psom nie je povolený.

Spoločenské priestory

Na prízemí objektu sa nachádza priestranná spoločenská miestnosť, v ktorej nájdete plne vybavenú kuchyňu s varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnkou, umývačkou riadu, priestranné jedálenské sedenie, TV a majestátny krb, ktorý vás zahreje v zimných večeroch. Lyžiari určite ocenia lyžiareň s výhrevom lyžiarok, cyklisti úschovňu bicyklov s nabíjaním elektrobicyklov a po náročnom dni Vám dobre padne relax v našom wellness s dvomi saunami, vírivkou a oddychovou časťou. Pre najmenších návštevníkov je pripravené vonkajšie detské ihrisko a detský kútik.

Kávičku ako bonus pre každého hosťa zdarma si môžete vychutnávať na terase s posedením alebo v plne vybavenom altánku. Autá zaparkujete na našom monitorovanom parkovisku.

Lokalita a aktivity v okolí

Apartmány sa nachádzajú v pokojnom prostredí mimo cesty. Ponúkajú vytúžené súkromie i výnimočné výhľady na Západné Tatry.

Ubytujte sa v šiestich apartmánoch s 19 lôžkami. Postavili sme ich v súlade s modernými technológiami a oravskou prírodou.

Pobyt si užije každý fanúšik aktívneho odpočinku. Nechajte sa zlákať podmanivou prírodou na túru, bicyklovanie či lyžovačku.